Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Anglijoje nedarbo lygis mažiausias nuo 2008 metų

Šią savaitę trečiadienį paskelbti naujausi statistiniai duomenys, kurie rodo, jog nedarbo lygis Didžiojoje Britanijoje pasiekė mažiausią lygį per pastaruosius septynerius metus ir dabar tesiekia 5,3 proc. Tai yra mažiausias nedarbo lygis šalyje nuo 2008 metų antrojo ketvirčio. Per paskutiniuosius tris mėnesius (liepa-rugsėjis) darbo neturinčių žmonių skaičius sumažėjo 103 000 iki 1,75 mln. bedarbių.

„Šie duomenys ir toliau rodo augimo tendenciją darbo rinkoje. Užimtumas siekia rekordiškai aukštą lygį, o nedarbo lygis yra mažiausias nuo 2008 metų pavasario“, – teigė Nacionalinio statistikos biuro statistikas Nickas Palmeris.

Naujieji statistikos duomenys taip pat atskleidė, kad lyginant su praėjusių metų rugsėjo mėnesiu, vidutinis darbo užmokestis taip pat ūgtelėjo 3 procentais.

Statistikos biuras taip pat pranešė, kad Didžiojoje Britanijoje dirbančių kitų ES šalių piliečių skaičius per pastaruosius 12 mėnesių padidėjo 324 000.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Rimante

Kada artimiausias ivykimas i narcizus, girdejau ten gana gerai galima uzdirbti

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Arturas

Isvaziavau pirma karta gyvenime i Anglija. Autobusas ir kelione buvo sunki, miegoti sunku, sedi visa kelia ir nuobuodziauji, galunes tirpsta... Atvykus viskas buvo ciki. Busiukais isveziojo visus kur kam reikia, pristate tiesiai i gyvenama vieta, tem pasitiko zomogus, paaiskino kas kaip. Iskarto nuvede prisiregistruoti prie NHS, is karto padejo suorganizuoti darba. (Darbas aisku ne "top quality", bet pinigai ira pinigai :) ). Taigi tiems kas galvoja "Gal vaziuoti?", vaziuokite drasiai, ipac jeigu ira nors kokia anglu kalba. artypnk@mail.com Jeigu kas koki klausima turit ar kaska, klauskit, pasta kartais tikrinu, mielai atsakysiu i klausimus.

jonas

sveiki ar yra isvaziuojanciu si ketvirtadieni

  Atsiliepimas išsaugotas. Dokėjame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: +370 677 74856, užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.